Elzab

partner9

Synonim wysokiej jakości i niezawodności urządzeń.
ELZAB to marka urządzeń wspierających sprzedaż w sklepach w każdej miejscowości w Polsce. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych, wypracowaliśmy mocną pozycję wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen. Jesteśmy jedynym polskim producentem tak szerokiej gamy urządzeń, utrzymując przy tym najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.


Czemu zawdzięczamy naszą pozycję?
Ponad 40-letnie doświadczenie zapewnia nam przewagę w organizacji produkcji urządzeń elektronicznych na skalę przemysłową. Nasze urządzenia w znakomitej większości powstają tu, w Zabrzu, nie gdzieś na Dalekim Wschodzie. Ciągle doskonalimy procedury kontroli jakości, co przekłada się na bezawaryjność, niezawodność i bardzo niski wskaźnik reklamacji.


Jakie elementy decydują, iż wielu producentów wzoruje się na naszych rozwiązaniach?
Drobiazgowa selekcja na wejściu to podstawa. Proces kontroli jakości zaczynamy od najdrobniejszych elementów elektronicznych. Wypróbowane, a często autorskie testy - oparte o wieloletnie, interdyscyplinarne doświadczenie fachowców to nasz atut.


Dlaczego codziennie ponad pół miliona Klientów jest zadowolonych z użytkowania sprzętu marki ELZAB?
Unikamy jakiejkolwiek anonimowości. Każdy podzespół zanim stanie się elementem składowym kasy fiskalnej ELZAB przechodzi dokładną kontrolę potwierdzoną przez znanego z imienia i nazwiska specjalistę. Na karcie produktu, będącej swoistym paszportem urządzenia, znajdują się kody kontrolerów - osób, które potwierdziły sprawność sprzętu własnoręcznym podpisem.