Mobilne Kasy Fiskalne – Czym się kierować przy wyborze?

Mobilne kasy fiskalne to takie, których gabaryty i wielkość pozwalają na przenoszenie z punktu A do punktu B. To też takie, gdzie podatnik nie podaje miejsca instalacji przy wypełnianiu zawiadomienia do Urzędu Skarbowego – czyli miejsce instalacji równa się miejscu głównej siedziby firmy.

Na rynku Polskim tego typu urządzeń modeli jest bardzo dużo – do najczęściej kupowanych urządzeń tego typu należy Elzab K10, Posnet Mobile HS EJ, Posnet Ergo, Farex Perła Plus, Farex Perła E Plus, Farex Bursztyn Plus, Farex Bursztyn E Plus, Novitus Nano E (lepsze jest urządzenia od tego Nano E- Posnet Ergo).

Poniżej przedstawiamy czym się kierować przy wyborze kasy fiskalnej mobilnej i przedstawiamy nasz ranking urządzeń mobilnych na polskim rynku.

1 miejsce: Elzab K10

Małe urządzenie fiskalne z futurystycznym kształtem, bardzo dobrze leżące w dłoni (kobiecej jak również męskiej), występujące w 10 kolorach, z wbudowaną dotykową klawiaturą – łatwa w programowaniu i wystawianiu paragonów i raportów dobowych. Dostosowana do nowych przepisów – kasa fiskalna online. Urządzenie z kopią elektroniczną, z rolką 57 mm umożliwia szybką wymianę papieru. Te wszystkie cechy i stosunkowo niska cena daje Elzab k10 – 1 miejsce w kategorii urządzeń mobilnych.

Elzab K10
Elzab K10 z wyświetlaczem dotykowym. Hit sprzedaży ostatnich lat.

2 miejsce: Posnet Mobile HS EJ

Najmniejsza kasa fiskalna na rynku Polskim – Posnet Mobile HS EJ – mieści się w

kieszeni – posiada kopię elektroniczną, produkowana jest w dwóch kolorach – szarym i białym.

Rolka papieru jest dość mała ale 50 paragonów zostanie bez problemu wystawionych na jednej rolce, klawiatura jest dość przyjazna i czytelna z 4 klawiszami szybkiej sprzedaży.

Posnet HS EJ
Posnet HS EJ. Najmniejsza kasa fiskalna na rynku, mieszcząca się w kieszeni.

3 miejsce: Farex Perła Plus

Najtańsza kasa fiskalna w Polsce – dwurolkowa, mała, przenośna i bezawaryjna. Łatwa w obsłudze, czytelne wydruki kopii elektronicznej. Szerokość rolki 28 mm, długość 30m.

Cena ok. 850 zł brutto.

Farex Perła Plus
Farex Perła Plus – najtańsza przenośna kasa fiskalna na rynku.

4 miejsce: Posnet Ergo

Dostosowana do nowych przepisów – kasa fiskalna ONLINE, czytelny wyświetlacz,

łatwa klawiatura z klawiszami szybkiej obsługi, szeroka rolka 57 mm, z kopią SD.

Posnet Ergo
Posnet Ergo. Kasa fiskalna online dostosowana do nowych przepisów.

 

To było nasze zestawienie najlepszych przenośnych kas fiskalnych. Zapraszamy również do skorzystania z  oferty naszego sklepu. Znajdą tam Państwo znacznie więcej kas fiskalnych w najlepszych cenach.

Kontakt